.

<<  Firma Profili  >>

.

OSMAN TEMEL  NAKLİYAT; Şehirler arası yük taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firma olarak, taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Nakliyat ve Taşımacılık sürecinde tecrübeli ve Konusunda uzman personelleri ile pek çok nakliyat işinin altına imza atmıştır. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Ülkemizin dört bir köşesinden aldığımız yükleri, yine ülkemizin dört bir köşesine taşıyoruz. Nakliyat hizmetimizin yanında, kimyevi maddelerin hem satışını hem de adrese teslim nakliyatını gerçkleştiriyoruz.


Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli  hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği,  uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.
 
Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 
.